Piękne panele szklane oraz zdjęcia na szkle – Axitech.pl

Piękne panele szklane oraz zdjęcia na szkle – Axitech.pl

Wrz 21

Sklep internetowy Axitech.pl specjalizuje się w nowoczesnym i funkcjonalnym wykończeniu ścian. Znajdujące się w jego ofercie materiały wykończeniowe nie tylko gwarantują wysoką estetykę, ale przede wszystkim chronią ściany przez zniszczeniem, zabezpieczając je przed działaniem wilgoci oraz wnikaniem zabrudzeń. Jednym z rozwiązań proponowanym przez firmę są niezwykle praktyczne panele szklane – dostępne nie tylko w wersji gładkiej, ale też jako oryginalne zdjęcia na szkle.

Właściwości paneli szklanych – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Szklane panele oferowane przez Axitech.pl to rozwiązanie stworzone z myślą o pomieszczeniach, które są narażone na stały kontakt z wilgocią, a przez to wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Ściany znajdujące się w pobliżu armatury łazienkowej czy kuchennego zlewu lub piekarnika powinny być chronione przed wodą, tłuszczem i zabrudzeniami. Tę ochronę zapewni im niezwykle estetyczny panel szklany, który nie tylko zapobiega wnikaniu cieczy w ścianę, ale też jest łatwy w utrzymaniu. Zabrudzone panele szklane wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, żeby odzyskały ładny wygląd.

Szeroki wybór paneli szklanych

Niewątpliwym atutem szklanych paneli jest ich szeroka dostępność. Firma Axitech.pl oferuje bogaty wybór wzorów i kolorów. W jej ofercie znalazły się zarówno klasyczne, jednokolorowe panele szklane, jak i nowoczesne i niebywale oryginalne zdjęcia na szkle.
Wybierając opcję fotograficzną, można być pewnym, że panele nie pozostaną niezauważone i będą efektowną dekoracją wnętrza – kuchni lub łazienki. Dostępne w różnych wzorach, mogą zostać w pełni spersonalizowane. Wśród dostępnych motywów znalazły się między innymi natura, kosmos, miasto czy abstrakcje. Co więcej, klient może także zamówić szkło z wybraną przez siebie fotografią, co umożliwia mu stworzenie niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju wnętrza.

Oryginalne zdjęcia na szkle

Zdjęcia na szkle to niezawodny sposób na nadanie wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery. Umieszczona na panelu szklanym fotografia będzie przykuwać wzrok i z powodzeniem może stanowić główną dekorację wnętrza, nadając mu dowolną, wybraną przez klienta stylistykę. Jednocześnie fotograficzny panel będzie miał znaczenie praktyczne, ponieważ ochroni ściany przed zniszczeniem. Fotografie na szkle mogą pojawić się nad blatem w kuchni czy jako zabezpieczenie ścian w otoczeniu prysznica w łazience. Odpowiednio dobrane zapewnią efektywne wykończenie dowolnego pomieszczenia.

Zobacz też: Zdjęcia na szkle | Axitech.pl | http://axitech.pl/panele-szklane.html

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z wszystkich 0 głosów)