Odzyskiwanie danych jaka efektywność? i jakie są ceny.

Odzyskiwanie danych jaka efektywność? i jakie są ceny.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe i płatne narzędzia do odzyskiwania danych z Androida

Masz kilka opcji, jeśli chcesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Dyski zewnętrzne mogą być opcją, ale pamiętaj, aby wybrać urządzenie z wystarczającą ilością portów USB i możliwością obsługi urządzeń peryferyjnych. Prędkość transferu danych urządzenia do odzyskiwania danych może również wpłynąć na Twoją decyzję. Istnieje również wiele darmowych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android dostępnych na rynku.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to przydatny program, który pomoże Ci odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Może przywrócić pliki, które zostały utracone z różnych powodów, w tym ataków wirusów, rootowania lub aktualizacji urządzenia. Z pomocą tego programu można przywrócić wszystkie utracone dane z urządzenia. Oto kilka ważnych kroków, które musisz wykonać, jeśli chcesz przywrócić dane z urządzenia z systemem Android.

Najpierw upewnij się, że telefon z systemem Android jest kompatybilny z oprogramowaniem. Możesz znaleźć darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida, które obsługuje wszystkie główne marki telefonów. Ponadto jest bardzo łatwy w użyciu i jest dostępny zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iPhone’a. Jeśli Twoje urządzenie ma kartę SD, możesz zainstalować na niej oprogramowanie do odzyskiwania danych, aby przywrócić z niej dane.

Po zainstalowaniu oprogramowania do odzyskiwania danych należy je uruchomić, aby przeskanować urządzenie. Po zakończeniu skanowania urządzenia można przejrzeć odzyskane pliki, wybierając odpowiednią sekcję z lewego filaru. Możesz importować setki, a nawet tysiące plików. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd danych za pomocą funkcji podglądu mediów.

EaseUS MobiSaver to darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pozwala w łatwy sposób odzyskać utracone dane z telefonu z systemem Android. Program jest przyjazny dla użytkownika i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Pozwala również na podgląd plików przed ich przywróceniem. Może być używany do odzyskiwania utraconych plików multimedialnych, a nawet odzyskiwania usuniętych plików na Androida.

Wyszukiwarka zduplikowanych plików Disk Drill

Jeśli utraciłeś ważne pliki na smartfonie z Androidem, możesz je łatwo odzyskać dzięki programowi Disk Drill do wyszukiwania duplikatów plików. Darmowa wersja programu jest wyposażona w różne narzędzia, w tym monitorowanie zdrowia dysku i usuwanie niechcianych plików. Można go pobrać ze strony internetowej dewelopera.

Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, można wyświetlić ich podgląd za pomocą podglądu. Ten podgląd pomoże Ci sprawdzić, czy pliki są możliwe do odzyskania. Gdy jesteś zadowolony z wyników, kliknij przycisk Odzyskaj, aby wybrać odpowiednią lokalizację. Najlepiej wybrać inną lokalizację niż ta, w której zapisałeś pliki.

Kolejną premią Disk Drill dla Androida jest jego liczne dodatkowe narzędzia, które mogą chronić ważne pliki i pomóc w organizacji urządzeń pamięci masowej. Na przykład jego narzędzie do wyszukiwania zduplikowanych plików może zidentyfikować zduplikowane zdjęcia przechowywane na karcie SD Androida i usunąć je, aby zwolnić miejsce na urządzeniu. Chociaż Disk Drill jest najbardziej odpowiedni dla użytkowników systemu Mac OS, może również zaoferować wiele użytkownikom systemu Windows.

Disk Drill do odzyskiwania danych na Androida może przywrócić utracone dane z prawie każdego urządzenia pamięci masowej, w tym urządzeń z systemem Android. Aplikacja jest darmowa i zawiera inne narzędzia do zarządzania dyskami, w tym wyszukiwarkę zduplikowanych plików i czyszczenie dysku. Obsługuje również kopie zapasowe bajt w bajt i monitorowanie stanu dysku. Unikalne podejście programu do odzyskiwania usuniętych plików sprawia, że jest to jedna z najlepszych opcji odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android.

Innym przydatnym narzędziem jest DupInOut, który pozwala łatwo znaleźć i usunąć zduplikowane pliki na urządzeniu z systemem Android. Dzięki funkcji „przeciągnij i upuść” oszczędza czas na szukanie zduplikowanych plików i pomaga zarządzać ważnymi plikami. Program pozwala również na ustawianie własnych filtrów i zapewnia szczegółowe statystyki. DupInOut pozwala również na eksportowanie preferencji wyszukiwania, dzięki czemu można kontynuować wyszukiwanie w nowy sposób.

Jihosoft Android Phone Recovery

Narzędzie Jihosoft Android Phone Recovery to poręczne narzędzie do odzyskiwania utraconych plików z urządzeń z systemem Android. Ten program może przywrócić różne typy plików, w tym kontakty, wiadomości, WhatsApp, pliki multimedialne i inne. Może również odzyskać dane stron trzecich z aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak pliki audio i wideo.

Jest kompatybilny z telefonami z systemem Android od Android OS 2.0 do 9.0. Nie obsługuje jednak danych z karty SD, co czyni go nieskutecznym w odzyskiwaniu usuniętych danych. Dodatkowo może nie rozpoznać telefonu i nie przywrócić potrzebnych danych. Aby skorzystać z programu, Twój telefon musi działać na wspieranej wersji Androida, mieć włączony tryb transferu MTP oraz włączyć funkcję debugowania USB. Dodatkowo potrzebny będzie kabel USB i działający port USB. Jeśli Twój sprzęt jest uszkodzony lub wadliwy, połączenie USB może się nie udać.

Po zainstalowaniu Jihosoft Android Phone Recovery na komputerze, możesz przeskanować urządzenie w poszukiwaniu brakujących lub usuniętych plików. Oprogramowanie skanuje również dla określonych typów plików. Użytkownicy mogą wybrać typ pliku do odzyskania przed kontynuacją. Proces skanowania jest szybki i łatwy. Poza tym, można skanować wiele plików za pomocą jednego oprogramowania.

Program jest kompatybilny z telefonami i tabletami z systemem Android różnych marek. Posiada wsparcie dla wersji systemu Android od 2.3 do 5.0 oraz różnych popularnych marek. Oprogramowanie to zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i prostej obsłudze, więc nawet nowicjusz może przywrócić utracone dane z Androida za pomocą kilku kliknięć. Obsługuje również szeroki zakres typów plików, od wiadomości tekstowych po zdjęcia i filmy.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych z telefonu Android może przywrócić usunięte pliki z pamięci wewnętrznej telefonu i pamięci zewnętrznej. Oprócz zdjęć, użytkownicy mogą odzyskać filmy, audycje i wiadomości WhatsApp. Najlepszą częścią tego oprogramowania jest to, że jest bezpieczny w użyciu. Ma wolny od ryzyka 30-dniowy okres próbny, dzięki czemu jest to doskonały wybór.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemu Android. Jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom Androida odzyskać utracone pliki. Skanuje urządzenie szybko i odzyskuje utracone pliki niemal natychmiast. Możesz także filtrować wyniki skanowania, aby uzyskać tylko te pliki, których potrzebujesz. Jego interfejs użytkownika jest łatwy w nawigacji, z wszystkich istotnych funkcji tuż przed tobą. Obsługuje również różne przypadki użycia, takie jak odzyskiwanie ważnych dokumentów.

UltData for Android to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która pozwala wybrać, które pliki mają zostać przywrócone. Program oferuje również opcję odzyskiwania określonych plików multimedialnych oraz danych z Google Drive. Aplikacja obsługuje również dane z kont Wi-Fi i kalendarzy. Następnie można przywrócić dane na swoje urządzenie za pomocą kilku stuknięć.

Tenorshare UltData dla Androida nie jest darmowy, ale ma kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie do odzyskiwania danych. Oferuje intuicyjny interfejs użytkownika i może szybko skanować duże dyski. Warto jednak zauważyć, że niektóre pliki nie mogą być odzyskane z powodzeniem. Istnieją inne, mniej kosztowne opcje tam. Jedną z alternatyw dla Tenorshare UltData for Android jest FonePaw Android Data Recovery, który oferuje intuicyjny projekt i jasne instrukcje.

Chociaż istnieje wiele narzędzi do odzyskiwania danych dla Androida, Tenorshare UltData dla Androida jest najbardziej kompletnym i niezawodnym. Pozwala odzyskać dane z Androida bez rootowania lub jailbreakowania. Program obsługuje również inne konta pamięci masowej w chmurze, takie jak Dropbox i OneDrive. Dodatkowo posiada wsparcie zarówno dla dostępu z przeglądarki, jak i klientów desktopowych. Jego ocena zadowolenia klientów jest doskonała i jest to świetny sposób na uratowanie danych po ich utracie.

Tenorshare UltData for Android to bardzo popularne narzędzie, które obsługuje niemal każde popularne urządzenie z systemem Android, w tym tablety i smartfony. Możesz również zainstalować go na komputerze, aby odzyskać utracone dane. To oprogramowanie jest również bezpłatne, więc możesz je przetestować przed zakupem pełnej wersji.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]