Odzyskiwanie danych obsługa.

Odzyskiwanie danych obsługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z urządzeń z systemem Android

Android Data Recovery pomaga odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie odzyska pliki z utraconych telefonów i tabletów z systemem Android. Pomoże Ci również odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia i filmy z urządzeń. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu, więc możesz łatwo odzyskać wszystkie utracone dane z urządzenia. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną Android Data Recovery, aby ją przetestować.

MyJad

Istnieje kilka sposobów na odinstalowanie MyJad Android Data Recovery z komputera. Podczas gdy ręczne odinstalowanie zwykle nie działa, przywrócenie rejestru kopii zapasowej pozwoli Ci pomyślnie usunąć oprogramowanie. Alternatywnie możesz użyć deinstalatora wydawcy, który usunie pozostałości pozostawione przez program.

MyJad Android Data Recovery można pobrać na komputer. Program ten następnie przeskanuje smartfon z systemem Android lub kartę SD. Następnie zwróci wszystkie dane znajdujące się na urządzeniu. Proces ten jest prosty i zajmuje zaledwie kilka minut. To oprogramowanie jest kompatybilne z prawie każdą słuchawką z systemem Android, w tym Samsung, HTC, LG, Sony i Motorola.

MyJad jest dostępny do pobrania jako bezpłatne oprogramowanie próbne. Działa na większości urządzeń z systemem Android i pozwala na podgląd usuniętych plików przed ich przywróceniem. Możesz także wybrać te, które chcesz przywrócić. To oprogramowanie ma łatwy w użyciu interfejs i jest jedną z bardziej przyjaznych dla użytkownika opcji na rynku. Chociaż ma kilka irytujących wyskakujących komunikatów, jest to szybkie i łatwe narzędzie, które wykona zadanie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych MyJad android będzie skanować w poszukiwaniu usuniętych plików na karcie SD. Po wykryciu typów plików, oprogramowanie wyświetli brakujące pliki na ekranie. Stamtąd możesz wybrać te, które chcesz przywrócić i wybrać dla nich format i lokalizację. W ten sposób można łatwo przywrócić wszystkie utracone pliki z urządzenia z systemem Android.

MyJad Android Data Recovery to bardzo rozbudowana aplikacja do odzyskiwania danych. Może odzyskać utracone zdjęcia, filmy, muzykę i historię połączeń. Może nawet tworzyć kopie zapasowe ważnych plików. Jest również kompatybilny z szeroką gamą smartfonów z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S7-S22.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętych lub utraconych plików z urządzeń z systemem Android. Interfejs jest intuicyjny i łatwy w użyciu. Jego główny pulpit oferuje kilka opcji szybkiego skanowania urządzenia. Wyświetla również listę obsługiwanych formatów plików zawartości. Po zakończeniu skanowania program wyświetli liczbę odzyskanych plików. Oferuje również podgląd plików. Użytkownicy mogą również wybrać opcję przywrócenia usuniętych danych do urządzenia.

Program pozwala użytkownikom odzyskać dane z urządzeń z systemem Android bez ich rootowania. Może znaleźć usunięte zdjęcia, filmy, wiadomości WhatsApp, pliki audio i dokumenty. Użytkownicy mogą przeszukiwać swój telefon za pomocą opcji wyszukiwania lub podłączyć go do komputera, aby przeglądać pliki. Narzędzie wymaga przyznania odpowiednich uprawnień, zanim będzie mogło przeskanować urządzenie.

Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac i Android. Obsługuje dane na większości urządzeń pamięci masowej, w tym zewnętrznych dysków twardych i kart microSD. Obsługuje odzyskiwanie z utraconych i uszkodzonych plików, a nawet może odzyskać dane z uszkodzonych zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, w tym kart SD i dysków USB. Firma oferuje również bezpłatną wersję programu, która pozwala użytkownikom na podgląd utraconych danych przed zakupem licencji.

Program jest łatwy w użyciu i posiada rozbudowany zestaw funkcji. Użytkownicy mogą wyświetlić podgląd usuniętych plików przed wybraniem tego, który chcą odzyskać. Obsługuje również ponad 6,000 urządzeń z systemem Android. Jest to darmowe pobranie i pochodzi z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Chociaż ma pewne niedociągnięcia, jest to świetne narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to potężne narzędzie, które odzyskuje usuniętą muzykę, zdjęcia, filmy i dokumenty z urządzeń z systemem Android. Może również odzyskać pliki w różnych formatach. Jego wersja próbna jest dostępna przez 30 dni, co pozwala wypróbować jego funkcje przed zakupem. Jednak musisz zarejestrować się najpierw, aby móc go używać. Ponadto, wersja próbna nie może zapisać odzyskanych danych i nie pozwala na podgląd pełnowymiarowych zdjęć.

Odzyskiwanie danych przez FonePaw wymaga rootowania urządzenia. Ponadto może to zająć dużo czasu, aby zakończyć skanowanie. Co więcej, wymaga dużo zasobów systemowych. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, wymaga skanowania urządzenia. Skanowanie może trwać kilka minut, ale po jego zakończeniu można wyświetlić podgląd danych, które odzyskuje. Oprogramowanie jest dostępne dla sześciu różnych urządzeń.

Oprogramowanie jest w stanie odzyskać różne rodzaje plików z urządzeń z systemem Android. Obsługuje również wszystkie wersje systemu Android. Odzyskane pliki mogą być eksportowane do różnych formatów. Po wybraniu formatu pliku, który musisz przywrócić, możesz wyświetlić jego podgląd przed przywróceniem. Po zeskanowaniu urządzenia można również wyświetlić podgląd plików, które zostały usunięte.

Oprócz pracy z większością marek Androida, FonePaw obsługuje Android OS 2.3 do 9.0. Skanuje również usunięte pliki szybciej niż jego konkurenci. Aplikacja nie usunie danych telefonu podczas procesu, a także pozwala na podgląd odzyskanych danych. Kilka ograniczeń FonePaw obejmują niezdolność do odzyskania usuniętych plików na urządzeniach zakorzenionych. Ale pomimo tych wad, jest to świetne narzędzie dla większości użytkowników.

Inną godną uwagi cechą jest jego rejestrator, który pozwala na nagrywanie migawek z adnotacjami. Oprogramowanie jest również niezwykle lekkie i powoduje minimalne opóźnienia, gdy jest sparowane z innymi aplikacjami. Można go również używać do nagrywania filmów i dźwięku z kamery internetowej. Ma nawet dostosowywany obszar do nagrywania, umożliwiając rysowanie na ekranie.

iMyFone D-Back

D-Back Android Data Recovery to aplikacja, która obiecuje odzyskać usunięte pliki w jak najszybszym czasie. Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma urządzeniami z systemem Android i może odzyskać dane, nawet jeśli telefon jest uszkodzony lub zakorzeniony. Obsługuje wiele typów plików, w tym wiadomości tekstowe, zdjęcia, dzienniki połączeń, pliki audio i wideo oraz kontakty. Posiada również wersję próbną, która pozwala przetestować możliwości oprogramowania bez konieczności zakupu pełnej licencji.

D-Back został zaprojektowany, aby pomóc odzyskać dane, które zostały usunięte po resecie fabrycznym. Działa szybko i sprawnie, skanując urządzenie w zaledwie kilka minut. Pozwala również na wyświetlenie podglądu danych, które zostały zeskanowane. Może nawet odzyskać wiadomości WhatsApp, iMessages, Viber i wiadomości Wechat. Odzyskuje również pliki z zewnętrznych dysków twardych.

Kolejną zaletą D-Back jest jego zdolność do naprawy wspólnych problemów z systemem iOS, w tym murowanych i złamanych urządzeń. Może nawet pomóc w naprawie urządzeń z systemem iOS, które zostały poddane jailbroken. Możesz również użyć go do naprawy iPhone’a lub iPada, jeśli masz pęknięty ekran.

D-Back Android Data Recovery obsługuje kilka typów plików, w tym filmy i pliki audio. Może nawet odzyskać usunięte pliki multimedialne, w tym wiadomości WhatsApp, bez rootowania urządzenia. To oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Użytkownicy mogą odzyskać usunięte filmy, obrazy, dzienniki połączeń i inne pliki, bez konieczności przywracania całego urządzenia.

Po pobraniu aplikacji podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Następnie wybierz typ pliku, który musisz odzyskać. D-Back Android Data Recovery pozwala również wybrać typy plików do selektywnego odzyskiwania. To narzędzie ma najwyższy wskaźnik sukcesu wśród narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]