Odzyskiwanie danych wypróbowany firma na ratunek.

Odzyskiwanie danych wypróbowany firma na ratunek.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Jeśli straciłeś ważny plik z urządzenia z systemem Android, istnieje wiele sposobów na jego odzyskanie. Niektóre oprogramowanie jest darmowe, inne nie. W tym artykule omówimy kilka opcji, aby znaleźć odpowiednie oprogramowanie dla swoich potrzeb. Niektóre z kluczowych cech, których należy szukać w dobrym oprogramowaniu do odzyskiwania danych, to: łatwość obsługi, duży limit rozmiaru pliku, kompatybilność z większością urządzeń z systemem Android i bezpłatne wsparcie techniczne.

Darmowe narzędzia

Jeśli przypadkowo usuniesz pliki z urządzenia z systemem Android, możesz użyć darmowych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android, aby je przywrócić. Programy te rozpoznają telefon lub tablet po podłączeniu go do komputera, a także pozwolą Ci przywrócić pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej. Ponadto programy te mogą również pomóc w przywróceniu usuniętych plików multimedialnych, historii połączeń i kontaktów.

Jednym z popularnych darmowych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida jest Recuva. To narzędzie jest dobrym wyborem dla początkujących, ponieważ zapewnia instrukcje krok po kroku, aby przywrócić utracone pliki. Jeśli jednak usunąłeś lub sformatowałeś pamięć wewnętrzną urządzenia, Recuva nie może odzyskać plików. Jeśli potrzebujesz lepszej opcji odzyskiwania plików z urządzeń z systemem Android, Gihosoft jest świetną opcją.

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane ze swojego urządzenia z systemem Android, bardzo ważne jest, aby użyć narzędzia do odzyskiwania danych tak szybko, jak to możliwe. Istnieje wiele darmowych narzędzi do odzyskiwania danych i powinieneś wypróbować kilka z nich, aby zobaczyć, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Darmowe narzędzie takie jak EaseUS MobiSaver dla Androida może przywrócić najbardziej usunięte pliki, ale jest kompatybilny tylko z Androidem 5.0 i starszym. Innym darmowym narzędziem jest MiniTool(r) Mobile Recovery for Android, ale jego UI i doświadczenie są przeciętne.

Darmowe narzędzia do odzyskiwania danych android są niezbędne do odzyskania utraconych lub uszkodzonych danych. Wiarygodne narzędzie do odzyskiwania danych wykona kompleksowe skanowanie pamięci masowej urządzenia z systemem Android, a następnie odzyskać wszystkie brakujące lub usunięte pliki. Wiele z tych programów pozwoli Ci nawet na podgląd odzyskanych danych. Co najważniejsze, możesz mieć pewność, że te narzędzia nie nadpiszą istniejących danych.

Kolejnym świetnym darmowym narzędziem do odzyskiwania danych na Androida jest Disk Drill. To narzędzie pozwala odzyskać wszystkie rodzaje usuniętych danych, w tym pliki multimedialne. Pozwala również przesłać odzyskane pliki przez FTP, co jest świetną funkcją. Ponadto Disk Drill jest niezwykle płynny, jeśli chodzi o usuwanie plików z urządzenia z systemem Android.

Po zakończeniu procedury skanowania, narzędzie do odzyskiwania danych oceni wyniki. Po ocenie, twoje utracone dane zostaną przywrócone. Po ocenie, można wyświetlić podgląd odzyskanych plików i mediów. Program jest również kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows, dzięki czemu można odzyskać utracone pliki bez żadnych kłopotów.

Kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android

Android to mobilny system operacyjny, który działa na wielu różnych urządzeniach. Jednak niektóre urządzenia nie obsługują wszystkich funkcji. Na przykład niektóre nie mają czujnika kompasu, więc aplikacje, które wymagają tej funkcji, mogą nie działać na tych urządzeniach. Jako takie, ważne jest, aby wybrać urządzenie, które jest kompatybilne z systemem Android przed zakupem.

Urządzenia z systemem Android dostarczane są ze znaczną ilością oprogramowania własnościowego. Główne składniki systemu operacyjnego Android są open source, jednak większość producentów urządzeń zawiera oprogramowanie własnościowe w swoich urządzeniach. Sklep Play Google i Google Search są dwoma przykładami tego. Te usługi pozwalają deweloperom rozszerzyć funkcje Androida. Producenci urządzeń muszą licencjonować te aplikacje z Google, aby wysłać je na swoich urządzeniach. Muszą również przestrzegać wytycznych kompatybilności Google, aby zapewnić, że te aplikacje działają na urządzeniu.

Ograniczenie rozmiaru dużych plików

Jeśli masz telefon z systemem Android i doświadczasz utraty danych, możesz zastanawiać się, czy istnieje limit dużego rozmiaru pliku na odzyskiwanie danych. Android jest pochodną Linuksa, więc wewnętrzna pamięć masowa jest sformatowana w systemie Extended3/4 (ext4). Oznacza to, że można odzyskać pliki o rozmiarze do 4 GB.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]